Kurumsal

AHM Grup Yaşam Teknolojileri; 2002 yılından günümüze kadar gelen gerek üretim ve gerek ticari deneyimi ile oluşturduğu şirket kültürü ile hizmet vermektedir. Türkiye de kaliteli üretim hizmeti vermek ,bizim en temel prensibimiz haline gelmiştir. Bu nedenle uluslararası standartlara uygun 1000 m²’lik bir alanda kurulmuş olan fabrikamızdaki GMP “ CLASS C” ortamında üretim yapmaktayız. Kalitemizi ve üretim gücümüzü arttırmak amacıyla yüksek performansla hizmet vermekteyiz. ISO ve CE gibi kalite sertifikalarıyla hedefimizi ve uluslararası pazardaki yerimizi belgelendirmiş bulunmaktayız.

Misyonumuz

Sürekli değişen teknoloji içerisinde, yüksek eğitimli, tam donanımlı bir takımla çalışarak lider konuma gelmek. Yeni teknoloji ile çalışarak, sürekli büyüyen ve üretim kapasitesini yükselten bir firma haline gelmek. Son methodları kullanarak yeni ve daha iyi sistemler kurmak. Müşteri odaklı stratejiler benimsemek ve daha ileri gidip sistematik, duyarlı düşünce mekanizması geliştirmek. Sürekli iyileştirme ve geliştirme faaliyetlerimizle dürüst ve adil tavrımızı sürdürerek, çalışma etiğimiz, kalitemiz ve üretkenliğimizle lider ve herkese örnek firma olabilmek.

Vizyonumuz

Son teknolojiyi ve bilgimizi birleştirerek dünyanın en iyi üretici firmalarından biri olmak. Yüksek teknolojimiz ve performansımızla, insan sağlığını iyileştirme konusunda lider marka haline gelmek. Kendi branşımızda yenilikçi ve gelişimci tavrımızı sürdürerek saygı duyulan ve takip edilen bir firma olmak. Tüketici ve çalışanlarla beraber, memnuniyet duygusu oluşturarak markalaşma sürecini hızlandırmak.

Belgelerimiz
iso9001

iso9001