GMP Medikal Yapı ve İnşaatlar

resim7

AHM Grup’tan Anahtar Teslimi “GMP ve GLP” Standardında Oda ve Labaratuvarlar!

Türkiye’de uluslararası normlara uygun üretim tesisleri ve laboratuvarların sayısının artmasını hedefleyen AHM Grup, uzun yıllara dayanan medikal üretim tecrübesinden elde edilen birikimleri deneyimli ekibi ile birlikte “GMP” ve “GLP” standartlarına uygun anahtar teslimi medikal üretim alanları ve laboratuvarlar kurmaktadır. AHM Grup; GMP üretim tesislerine ait özel projelere teknik çözümler ve tecrübelerini aktarmayı hedeflemektedir.

Grup firmalarımızın 1996 yılından itibaren yaptığı medikal sarf malzeme imalat, ithalat ve ihracat faaliyetlerine AHM Grup Yaşam Teknolojileri İnşaat Ltd. Şti. medikal ve ilaç sektörü için GMP inşaat ve taahhüt işlerini de ilave etmiştir. Tamamı ile özel sektöre hizmet veren firmamız anahtar teslimi projelerin yanı sıra natamam binaların “GMP ya da GLP” standartlarına dönüştürülmesini de üstlenmektedir.

AHM Grup olarak firmamız inşaat, taahhüt, iklimlendirme, medikal gaz sistemlerinin yapılması ve laboratuvar cihazlarının teminine kadar geniş bir alanda çözümler sunmaktadır. Hijyenik duvar tavan ve zemin yapımının yanı sıra hijyenik aydınlatma, kapı, pass-box, hava duşu , gibi aksesuarları da son teknoloji olarak sektörün beğenisine sunmaktayız.